Sinema

Büyük Kumar

Yazar : - Tarih : 09/11/13 -  Yorum Yazılmamış

2013 yılı bitmeden tekrar bir Ben Affleck filmi ile baş başayız. Bu sefer yakışıklı aktöre Gemma Aterton ve Justin Timberlake eşlik ediyor..

Ben Affleck’in en sevdiğim filmlerinden bir tanesi olan Pearl Harbor’la başlamıştı takibim sonra yönetmenlik ve senarist koltuğuna geçmeye başladı sırayla.

2010 yapımı kendi yazıp yönettiği The Town filmini çok sevmiştim. İnceden inceye mafyöz hikayeler içindeki dram, aksiyon ve hayata dair zorlukları gösteriyordu..

Sonra tartışmalı Argo filmi arkasında gelen Runner!

Kafası kumara zehir gibi çalışan bir genç arkadaşımız nam-ı diğer Justin, Ben abimizin eline düşüp kurtulma mücadelesini iyi bir şekilde anlatıyor..

Bazı filmlerin ilk yarıları hayatta bitmez, Arap atları gibi 2.perdede açılırlar. Bu film ise tam bir İngiliz atı gibi ilk perdeden hızlıca giriş yapıp tempoyu hiç kaybetmeden bitirdi. Gemma Aterton Quantum Solace’dan çok beğenmiştim, iş yapacağı belliydi. Burada güzel bir performans sergilemiş.. Justin deseniz o da artık kameralara iyicene alışmaya başladı. Ben Affleck ise gene mafyöz hikaye de mafya olaylar içinde, adamın içinde mafya var resmen :)

Film aksiyon sevenler için güzel, filmin en güzel tarafı Costa Rika manzaraları zaten filmin büyük bir kısmı burada geçiyor..

Latin Amerika halen keşfedilesi..

gemma

Yazı: Yiğit ERTEM

Fotoğraflar: runnerrunnermovie.com

Etiketler: , , , ,

Lütfen Yorum Bırakın