Yaşam

FullSpot – O clock

Yazar : - Tarih : 01/12/13 -  Yorum Yazılmamış

Yer Venedik.

Güzel bir haziran günü şehre adım attığımda çok fazla farklı şeylerle karşılaşacağımı hiç tahmin etmemiştim. Çok merak ediyordum bu şehri ve gezmek inanılmaz bir zevkti.

Her sokağı, köprüleri tamamen her şeyi özel ve güzel bu şehrin. Eee İtalyanlar deyince tasarıma sahip olmayan bir şey yoktur herhalde..

Velhasıl  eski günümüze kadar korunmuş sokaklardan yürürken birden Fullspot firmasının mağazasının önüne gelince bir an duruverdim. Tamamen fayans kaplı ve diğer kalan tüm şeyler plastik saat ve çantalarla dolu bir dükkan hayal edin ve Venedik’in atmosferine zıt mı zıt bir yer..

Etkilenmemek mümkün değil, saatler başka çantalar bambaşka..

Çantalar tamamen kadınlar için yapılmış, ama saatler hem erkek hem kadın için..

Sade, renkli, pastel renkler özellikle ayrıca modüler yani kayışı ayrı saatti ayrı satılıyor. Minik silindir konserve kutusu formatında bir şeyle veriyorlar..

Dayanmadım ve aldım. Başladı plastik saatlere ilgim böylelikleee..

Devamlı taktım gezi boyunca, zaten çıkaramadım halen en sevdiğim saatlerden. Bir tane beyaz ve gri kayış ayrıca içi mavi dışı yeşil saat alarak kombine ettim..

Lakin tak çıkar tak çıkar derken benim saat vidasından bozuluverdi. Saatçiye götürdüm bana 30TL deyince içimden dur Yiğit git bir internete bak kaç lira acaba demek geldi.. Ve baktığımda şok oldum 19 TL’ye internet hemen alıverdim.

Tabii satın alırken aslında İstanbul’da internetten almak daha uygunmuş onu da öğrendim :)

Bazen böyle işte buradaki ürünler daha ucuz oluyor..

Fotoğraflar aşağıda mutlaka edinin bir tane!!

***

3

1 2

Yazı: Yiğit ERTEM

Etiketler: , , , , , , , , ,

Lütfen Yorum Bırakın