Arabalar

İtalya’nın Alman ile Aşkı

Yazar : - Tarih : 10/07/13 -  Yorum Yazılmamış

İtalya’da İtalyan arabasından fazla Alman arabası görünce insan biraz şaşırıyor.. Sanırım İtalyan arabalarını İtalya dışında daha çok fanatiği var.. Bir Alfa Romeo’yu doğduğu topraklarda görmek kendimce hoş bir durum ama sayıları giderek azalıyor İtalya’da..

Konumuza gelirsek; İtalya’da aşağıda fotoğraflarını göreceğiniz tatlı mı tatlı bu vintage BMW R45/2 motorunu görünce elim ardı ardına fotoğraf makinesinin deklanşörüne gidiverdi.. Gitmemesi mümkün mü? Ya da es geçmek??

Mekan ara sokaklardan, Da Vinci’nin daha çok çizimlerinden yola çıkan daha teknik düzeydeki eserlerini hayata geçirip sergileyen Bilim Müzesinin boş avlusundaki alanda karşılaştım kendisi ile. Mekanın sadeliği ve hoşluğu içerisinde tek başına sahibini beklermiş gibi heyecanlı ve atak bir şekilde gelen geçene “O” da bakıyordu..

Karşılaşma anımız hoş ve sıcaktı..Bir sahibinin olması onu bakışlarımdan koruyamazdı tabii ki..

İstedim ki sizin bakışlarınızdan da koruyamasın, sizin olmasını istermişcesine bakın istedim!!!

***

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Bu Aşk Başkadır;

Southsiders present: Wheels & Waves – second edition from Douglas Guillot on Vimeo.

Yazı ve Fotoğraflar: Yiğit ERTEM

Etiketler: , , , , , , ,

Lütfen Yorum Bırakın