Yaşam

L.A. Trainer – Adidas

Yazar : - Tarih : 06/07/13 -  1 Yorum

Yıl: 1984

Yer: Los Angeles

1984 Los Angles Olimpiyat oyunları sadece yeni rekorların kırılmasını değil birçok markanın yeni ürün ve lansmanları yaptığı yer olmuştu. Genellikle böyledir markalar yeni ürünleri ile sahadaki sporcular sayesinde boy göstertir, sporcuların başarısı markaların başarısı olur..

Adidas L.A. Trainer’ın da böyle bir çıkış hikayesi var..

Adidasın çok köklü tarihi retro göndermeli ürünleri bizlerin geçmişte yaşanan o ruhu bir nebze kıyısından yaşatma imkanı sunuyor..

Bazen bazı şeyleri tasarımı güzel diye alırken biraz araştırınca bambaşka güzel hikayeler ile karşılaşınca insan ister istemez klavyenin başında buluyor kendini..

L.A. Trainer’a gelince, en önemli özelliği topuğunda bulunan kilonuza ve yerin sertlik durumuna göre değiştirebileceğiniz plastik çubukları..O yıllarda sporcuların çok işine yarayan bir teknolojide olsa şuan sadece görsel zevke hitap eden bir konumda..

Adidas Originals retro göndermeli ürün portföyü ile geçmiş yılların izlerini bize taşıyan tasarımları ile bizleri kendisine tek kelime ile hayran bırakmaktadır..

Adidas Originals LA trainer Pack

VarioIMG_0385 IMG_0384 IMG_0389 IMG_0388 IMG_0387 IMG_0390

 

Yazı ve Fotoğraflar: Yiğit ERTEM, http://team13.livejournal.com/18879.html

Etiketler: ,

1 Yorum »

  • servet dedi ki:

    Valla ben 40 yaşındayım daha gençken yaz tatilinde merterdeki Coca-Cola fabrikasında çalışmıştım ve ilk maaşımla LA trainer almıştım. Hakikaten çok şık çok rahat ve havalı bi ayakkabıydı. Ayrıca koşarken gayet iyi bir ayakkabı şu anda yine almayı düşünebilirim.

Lütfen Yorum Bırakın