Arabalar

V8 Hotel – Stuttgart

Yazar : - Tarih : 17/11/13 -  Yorum Yazılmamış

Almanya – Stuttgart

Bir otel düşünün havalimanın kıyısında hemen yanı başında bir otomobil müzesi ve kendisi de sıradan bir otel değil, otomobil tutkunlarına özel olarak dizayn edilmiş harikulade tasarlanmış tematik bir otelden öte farklı ve büyülü bir dünya..

Bu otel kapılarını otomobil tutkunları için açmış.!! Her yerde otomobiller, Vespa motosikletler..

Kapıyı açıp lobiye girer girmez resepsiyonun yanında sizi karşılayan bir otomobille başlayan bu macera Mercedes’li, Volkswagen’li, Cadillac’lı ve müze manzaralı odalarıyla soğuk, sıkıcı, sıradan tasarlanmış birçok otel odasından farklı hazzı ve zevki yaşatacak bir dünyaya adım atmanıza olanak sağlıyor..

İster odaların keyfini çıkarın ister canınız sıkılınca hemen bir adımda ulaşacağınız Meilenwerk otomobil müzesini ziyaret edin fakat ne yaparsanız yapın her tarafa yayılan bu otomobillerin büyülü dünyasına size muhteşem günler geçirteceği aşikar..

Fotoğraflar aşağıda ve mutlaka videoyu izleyin :)

***

V8-1

V8 Hotel im Meilenwerk Stuttgart auf dem Flugfeld Boeblingen. V8Hotel - Schlafen im Cadillac Coupe DeVille - das Themenzimmer Autokino. V8 Hotel im Meilenwerk Stuttgart auf dem Flugfeld Boeblingen. V8Hotel - Themenzimmer Waschanlage, CarWash. V8 Hotel im Meilenwerk Stuttgart auf dem Flugfeld Boeblingen. V8Hotel - Herbie als Bett - im Themenzimmer Tankstelle. V8 Hotel im Meilenwerk Stuttgart auf dem Flugfeld Boeblingen. V8Hotel - Themenzimmer Vision - ein Traum in Weiss.  V8 Hotel im Meilenwerk Stuttgart auf dem Flugfeld Boeblingen. V8Hotel - die Tower Suite - pure Exklusivität im ehemaligen Flughafentower im Meilenwerk Stuttgart auf dem Flugfeld Boeblingen. Meilenwerk Stuttgart Meilenwerk Stuttgart

Yazı: Yiğit ERTEM

Fotoğraflar (Source): www.v8hotel.de , www.frank-hoppe.com

Etiketler: , , , , , ,

Lütfen Yorum Bırakın